BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

TEK UYDU KABLOSU İLE TÜM TV’LERDE UYDU YAYINI

Teknoline

Teknoline, Unicable Unitek sistemini kullanıcılarına duyurdu. Bu zamana kadar dairelere gelen tek uydu kablosu ile birkaç uydu alıcısı izlemeye çalışıldığında olumlu bir sonuç alınamıyordu. Unicable sistem ile bunu yapmak mümkün hale geliyor.

Teknoline, Unicable Unitek sistemini kullanıcılarına duyurdu. Bu zamana kadar dairelere gelen tek uydu kablosu ile birkaç uydu alıcısı izlemeye çalışıldığında olumlu bir sonuç alınamıyordu. Unicable sistem ile bunu yapmak mümkün hale geliyor. Tek kablo ile 3 adet Teknoline özel Unitek yazılımlı uydu alıcısı ve 1 adet standart uydu alıcısı olmak üzere 4 farklı uydu alıcısından birbirinden bağımsız farklı kanallar izlenebiliyor. Üstelik bu cihazlar her türlü multi switch ile de çalışabiliyor.

Şayet binada uydu sistemi yok ise veya sistemi yenilemek düşünülüyorsa 8 ve 16 modül çıkışa sahip olan Unimultiswitch ile gönderici modüle gerek kalmadan sadece dairedeki alıcı modül ile yine birbirinden bağımsız 4 farklı TV’de yayınları izlenebiliyor. Bu son teknoloji sistem sayesinde merkezi uydu sistemlerinde daireye gelen 4 kablo 1 kabloya inerek kablo maliyeti, işçiliği ve zaman kaybı da minimize edilmiş durumda.