BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

YETKİ KAZANDIRAN, AKILLI ADRESLİ YENİ SANTRAL SERİSİ

MAVİLİ ELEKTRONİK A.Ş.

Yangın ve gaz algılama sistemleri alanında 32 yıldır hizmet vermekte olan Mavili Elektronik A.Ş. Maxlogic serisi akıllı adresli yangın alarm santrallerine bir yenisini daha ekledi, geçtiğimiz günlerde ürünlansmanını gerçekleştirdi.

Yangın ve gaz algılama sistemleri alanında 32 yıldır hizmet vermekte olan Mavili Elektronik A.Ş. geçtiğimiz günlerde yeni ürün lansmanını gerçekleştirdi. Sektör ihtiyaçlarını analiz etmeyi, ihtiyaca yönelik kullanıcı dostu ürün ve hizmet geliştirmeyi sürdüren firma, Maxlogic serisi akıllı adresli yangın alarm santrallerine bir yenisini daha ekledi.

Maxlogic & Mavigard serisi akıllı adresli cihazlar ile uyumlu olan ML- 122X adlı bu santral serisi, devreye alım, bakım ve servis konularında yetkin olma fırsatı sunuyor.

Mavili Elektronik güvencesinden kopmaksızın projenin devreye alımı, bakımı ve servisi konularında özgür bırakan ML- 122X Serisi’nde, kolay kullanım amacıyla santral menüsü, serigrafi baskısı ve Çevrim Yöneticisi (Loop Manager+ Lite) yazılımı için 4 ayrı dil (Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca) seçeneği bulunuyor.

EN54-2 ve EN54-4 standartlarına uygun tasarlanan, VIP haberleşme protokolü ile üstün çalışma performansı bulunan santraller, 2 çevrime kadar genişleyebilen modül yapısı ile kullanıcıya 254 adres kapasitesi veriyor. Firma tarafından geliştirilen diğer bütün ürünlerde olduğu gibi ML-122X santrallerin üretiminde de mikroişlemci teknolojisi kullanılıyor.

Adresli sistemde akıllı adresli dedektörler, butonlar, çevrimden beslenebilir sirenler, çevrimden beslemeli soket altı siren ve flaşörlü sirenler, saha kontrol modülleri ve akıllı adresli gaz dedektörlerinin kolaylıkla çalıştırıldığı, sebep sonuç senaryosunda programlanabildiği ML-122X için detaylı bilgiye www.mavili.com.tr üzerinden erişilebilir.