BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

MAXLOGIC AKILLI ADRESLİ ÇEVRİMDEN BESLEMELİ SOKET ALTI SİREN VE FLAŞÖRLÜ SİRENLER

MAVİLİ ELEKTRONİK

Maxlogic Akıllı Adresli Çevrimden Beslemeli Soket Altı Siren / Flaşörlü Sirenler yangın olayını önceden bildirerek, can ve mal güvenliğini sağlamada oldukça önemli bir rol üstleniyor.

Yangın ve gaz algılama sistemlerinin projelendirmesi gerçekleştirilirken, yangın alarm ses seviyesi en az 65dB(A) olmasına veya ortamda 30 saniyeden daha uzun süren bir gürültü söz konusuysa bu gürültüden 5dB(A) daha yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Verilen sesli alarmın herkes tarafından duyulabilmesi için 500Hz ile 2000Hz frekans aralığında olmasına ve yangın alarm ses seviyesi insanların bulunması mümkün olan noktalarda 120dB(A)’i geçmeyecek şekilde olmasına özen gösterilmelidir. Özellikle uyuyan insanların uyandırılması amaçlandığında yangın alarm ses seviyesi yatak ucunda en az 75dB(A) olmalıdır.

Maxlogic & Mavigard serisi, akıllı adresli yangın alarm dedektörleriyle uyumlu soket altı siren ve flaşörlü sirenler VIP haberleşme protokolü ile çalışıyor. Üstün çalışma performanslı bu ürünler, adresli dedektörlerin altına takıldığından kolay montajlanan estetik tasarımlı ürünlerdir.

Maxlogic Akıllı Adresli Çevrimden Beslemeli Soket Altı Siren ve Flaşörlü Sirenler, enerjisini çevrim hattından alıyor. EN 54-3 ve EN 54- 23 standardına uygun olarak yüzey montaj teknolojisiyle üretiliyor. Sebep-sonuç senaryolarında çalışacak şekilde programlanabilen soket altı siren / flaşörlü sirenlerin 8 adet ton seçeneği ve ses yükseklik kontrolü bulunuyor. 1 Hz flaş hızı ve Yüksek 85dB ± 6dB / Düşük 75dB ± 6db ses şiddeti ürünün performansı açısından dikkat çekici özellikleri arasındadır. Çalışma sıcaklığı -10°C – +55°C arasında olan Maxlogic Akıllı Adresli Çevrimden Beslemeli Soket Altı Siren / Flaşörlü Sirenler, IP 21C koruma sınıfında yer alıyor.

Maxlogic Akıllı Adresli Çevrimden Beslemeli Soket Altı Siren / Flaşörlü Sirenler yangın olayını önceden bildirerek, can ve mal güvenliğini sağlamada oldukça önemli bir rolü üstleniyor.