BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

MAVİŞEHİR LİVİN İZMİR PROJESİNDE ARI YANGIN POMPA GRUBU TERCİH EDİLDİ

ARI YANGIN

Değerli İzmir’e Değerli Yaşam” sloganıyla hayata geçirilen Mavişehir Livin İzmir projesinde Yangın Söndürme Sistemleri konusunda kaliteden ödün vermeyen Arı Yangın, Yangın Pompa Grubu ile yer aldı.

İzmir’de değerli yaşam merkezi olarak tasarlanan Livin İzmir projesi Cengiz İnşaat tarafından hayata geçirildi. 2 etap olarak tasarlanan projenin 1. etabında 366 adet konut ile 33 adet ticari alan yer alıyor. Livin İzmir konut projesinde 35.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 31 katlı deniz manzarası olan bir dikey blok ve yatay olarak tasarlanan 7 blok ve 33 metrekare ile 328 metrekare arasında değişen daire seçenekleri bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitnees merkezi ve sauna gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Estetik ve ergonomic değerleri ana teması olarak tasarlanan Livin İzmir konut projesinde yürüyüş parkuru ve ortak lounge alanı da sitenin sosyal yaşam olanakları arasında yer alıyor.

İzmir ili Karşıyaka ilçesi Mavişehir mahallesinde yükselen Livin İzmir konut projesi modern ve kaliteli bir yerleşim alanı olarak değer kazandığı bölgede denize yakın masafede yer alan konumu ile değerinin artırıyor. Livin İzmir konut projesi planlı bir çevre düzeni, gelişmiş toplu taşıma ağı, bölgenin her noktasına rahat ulaşım olanağı bulunan alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, sağlık merkezleri, kafe, restoran ve eğlence merkezlerinin bulunduğu Mavişehir bölgesinin en merkezi noktasında avantajlı bir konumda yer alıyor.

“Değerli İzmir’e Değerli Yaşam” sloganıyla hayata geçirilen Mavişehir Livin İzmir projesinde

Yangın Söndürme Sistemleri konusunda kaliteden ödün vermeyen Arı Yangın, Yangın Pompa Grubu ile yer aldı.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 2 adet 750 GPM 275 PSI 200 HP motor kapasitesine sahip yatay tip bölünebilir gövdeli Elektrikli Yangın Pompaları kullanıldı. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 15 GPM, 285 PSI değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edildi.

FAIRBANKS NIJHUIS markalı pompalar 250 GPM’den 7000 GPM’e kadar uzanan aralıkta geniş bir yelpazeye sahip olup bu aralıktaki tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Pompaların, devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri ile periyodik bakımlarının yapılması işleri ise bizzat Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yapılıyor.