BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KARDEMİR SÜREKLİ DÖKÜM TESİSİ ELEKTRİK BİNASI YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMİ

BTS YANGIN

Karabük Kardemir Sürekli Döküm Tesisi içinde yeni kurulan elektrik binası yangın algılama ve ihbar sistemlerinin devreye alımı BTS Yangın tarafından tamamlandı.

Karabük Kardemir Sürekli Döküm Tesisi içinde yeni kurulan elektrik binası için sipariş edilen ZETTLER yangın algılama ve ihbar sisteminin devreye alma çalışmaları BTS Yangın tarafından gerçekleştirildi. Elektrik odaları ve kablo yollarında ZETTLER Thermocable doğrusal yangın algılama sensör kablosu ile yangını doğru ve hızlı yakalayabilme kabiliyetine sahip ZETTLER 3oTech kombine dedektör (CO Gaz, Optik Duman ve Sıcaklık sensörleri) tercih edildi. 3oTech dedektör kendi hafızasındaki yangın algoritmalarını kullanarak sıfır hata ile gerçek yangına karar verebiliyor.