BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

HOLIDAY INN KAYSERİ’DE ARI YANGIN TERCİH EDİLDİ

ARI YANGIN

Holiday Inn Kayseri Düvenönü mimarisi ve konumu ile şehri keşfetmek için misafirlerine imkan sunuyor. Hem iş hem tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine şehrin kalbinde konaklamalarında farklı dizayn ferah renkleriyle rahat ve huzur dolu bir konaklama fırsatı sunuyor.

Otel havalimanına, organize sanayi bölgesi, Erciyes Dağı’na ve Kapadokya bölgesine çok kısa mesafedeki merkezi konumu ile başarılı toplantı, kongre, catering, lansman, düğün vb. organizasyonlara imza atıyor.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 750 GPM, 196 PSI, 150 HP motor, 2950 RPM değerlerinde Yatay tip bölünebilir gövdeli Elektrikli Yangın Pompası ile 750 GPM 196 PSI, 148 HP motor, 2600 RPM değerlerinde Dizel Yangın Pompası kullanılmıştır. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 7,5 GPM, 200 PSI değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edilmiştir. Pompalarla beraber 4” basınç rahatlatma vanaları, test için 6” akış ölçer ve dizel pompa için 165 galon kapasiteli dizel yakıt tankı kullanılmıştır. Pompaların, devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri bizzat Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yerine getirilmiştir.

Sulu Söndürme Sistemlerinde kullanılan kelebek vana, ıslak alarm vanası, yükselen milli vana, çek vana ve sprinklerler de UL listeli ve FM onaylı olarak Reliable markasından ve Reliable firmasının tedarikçi konumunda bulunduğu güvenilir kaynaklarından sağlanmıştır. Reliable markasını diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği AR-GE’ye vermiş olduğu önem sayesinde her projeye uygun sprinklerler üretimini gerçekleştirerek ürün yelpazesinin çok geniş olması ve bu sayede de her projede tercih edilen markaların başında yer almasıdır.

Arı Yangın, “Tek kapıdan tüm yangın çözümleri” ilkesi ile yangın söndürme sistemleri konusunda müşteri taleplerine akademik bir yaklaşımla çözüm aramakta ve müşterilerin taleplerini karşılamak için kendi alanında, dünyanın önde gelen firmaları ile müşteriler arasında köprü kurmaktadır.