BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

GAZİANTEP MUTLU MAKARNA FABRİKASI YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMİ

BTS YANGIN

Gaziantep Mutlu Makarna üretim tesislerinin yangın algılama ve ihbar sisteminde BTS Yangın tercih edildi

Gaziantep’te kurulu Mutlu Makarna üretim tesislerinde Tyco ZETTLER Yangın Algılama Sistemi ve XTRALIS Hava Emişli Duman Algılama Sistemi tercih edildi. Montajları BTS Yangın ekibince yapılan sistemin devreye alınma işlemleri kısa sürede bitirildi ve işletmeye teslim edildi.
2019 itibari ile toplamda 21.000.metrekarelik alanda faaliyetlerine devam eden makarna fabrikalarında böylelikle yangına neden olabilecek olaylar erken tespit edilerek fabrikanın can ve mal güvenliği için gerekli olacak önlemler zamanında alınmış oldu.
Dünyanın ilk yangın algılama üreticilerinden biri olarak ön plana çıkan ZETTLER’e ait ürünler, dünyada kabul edilen sertifikalara sahip. İmalat usulleri, dünya çapındaki bağımsız test kurumları tarafından düzenli olarak denetleniyor ve teftiş ediliyor.

BTS Hakkında
1998 yılında BTS Bina Teknolojik Sistemleri adı altında faaliyetine başlayan firma, ilk kuruluş dönemi içinde gerçekleştirdiği projeler ile gelişerek 2007 yılı içinde faaliyetini yeni şirketi BTS Yangın Güvenlik Yapı Teknolojileri adı altında devam ettirme kararı almıştır.

BTS Yangın Güvenlik bünyesine katılan yeni elemanları ve bu yeni dönem içinde gerçekleştirdiği büyük projeler ile gelişimine büyük bir hızla devam etmektedir. BTS Yangın Güvenlik Şirketi, Hayat Koruma, Yangın ve Güvenlik Sistemleri konusunda özellikle Akıllı Binalar olarak adlandırılan yapılara hizmet vermektedir.

.