BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

USB’Lİ KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI

LEGRAND

Legrand tasarımının ve teknolojisinin yeni ürünü Raventi USB’li kablosuz şarj cihazı, akıllı telefonların ortak sorunu olan pil problemini ortadan kaldırıyor.

Günümüz dünyasında milyarlarca insanın kullandığı akıllı telefonların ortak bir sorunu var: Şarj. Gün boyu sosyal medya, mesajlaşma ve mailleşme trafiğine maruz kalan cep telefonları, yoğun şarj tüketiyor. Kullanıcılar şimdilik yedek pil ya da şarj cihazı taşıyarak bu sorunla mücadele etse de alternatif çözümler arıyor. İşte bu noktada devreye giren Legrand, son teknolojiyi kullanarak ürettiği Reventi USB’li kablosuz şarj cihazı ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Akıllı telefonların ortak sorunu olan pil problemini ortadan kaldıran Raventi USB’li kablosuz şarj cihazı, akıllı telefonların kablosuz olarak şarj edilebilmesini sağlıyor. Fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle beğeni kazanan Raventi USB’li kablosuz şarj cihazı, kullanıcısının tüm beklentilerini karşılamanın ötesinde maksimum güç ve güvenlik sağlıyor.