BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

OTOMATİK KABLO TANIMLAMAYLA DAHA FAZLA VERİMLİLİK

BRADY CORPORATİON

Kablo makaronları ve etiketler, Brady otomatik kablo tanımlama çözümleriyle 10 saniyeye kadar daha hızlı uygulanabiliyor. Wraptor A6500, etiketin yalnızca 5 saniye içinde basılmasını ve kablo etrafına sarılmasını sağlayarak kablo üretiminde zaman tasarrufu ortaya çıkarıyor ve izlenebilirlik ile tanımlama gereksinimlerini karşılıyor. Brady, kablo tanımlamada makaronlardan faydalanan şirketler için bir pedal yardımıyla makaronu kılıfından çıkan ve kabloya uygulayan BSP45 Otomatik Makaron Uygulayıcı’yı sunuyor. Makaronlar, BradyPrinter i7100 kullanılarak mükemmel doğruluk ve hassaslıkla yazdırılabiliyor. BBP72 Makaron Yazıcı makaronun her iki tarafında aynı anda baskı yapılabilmesine olanak sağlıyor.

İstanbul Yeni Havalimanı’nın teknoloji altyapısı içinde Legrand Grup olarak iki marka ve bu markalara bağlı çözümleri ile yer aldıklarını belirten LCS Legrand Kablolama ve Estap Kabin Sistemleri Satış Müdürü Ali Yay, “Bu ürün gruplarından ilki Türkiye de kabinet denince akla gelen ilk marka olan ‘Estap’, diğeri ise kabinetler ve içerisinde bulunduğu ortamlar ile ilgili bilgi toplayan, bu toplanan bilgiler ile bilgi işlem ekibinin işini kolaylaştıran DCIM, Akıllı PDU, KVM, Ortam izleme ve bunların entegrasyonundan oluşan ‘Raritan’ markasıdır. Teknik ve ticari açıdan çok iyi yönetilen bir ihale süreci ile ülkemiz açısından bu çok değerli olan projeye Legrand olarak dahil olduk.

Özellikle belirtmemiz gerekir ise ihale öncesinde örnek uygulamalara sahip referanslarımızın ve fabrikamızın ziyareti sırasındaki olumlu deneyimler, kullanım ve işletme kolaylığı sağlayan önerilerimiz ve ihaleye verdiğimiz önem sayesinde her iki ürün grubuna ait ihaleden başarı ile çıktık. Bilgi işlem teknik ofisin profesyonelliği ve bilgi birikimi projenin her açıdan başarı ile biteceğinin göstergesi oldu” dedi.

Zorlu Endüstriyel Ortamlara Dayanıklılık

Brady otomatik tanımlama çözümleri, maksimum güvenilirlik sağlayan özel sarma etiketler ve makaronlar sunuyor. Makaronlar ve etiketler üstün kaliteye sahip oluyor ve zorlu endüstriyel ortamlara dayanabiliyor. B-427 kendinden lamine vinil etiket, geniş renk seçenekleriyle sunuluyor ve aşınma, yakıt, yağ ve zorlu açık hava koşullarına karşı direnç sağlıyor.

B-499 naylon kumaş sarma etiket tüm bu özelliklere kir, sıcak, soğuk ve kimyasallara karşı dayanıklılığı ekliyor. Her iki etiket seçeneği, Wraptor A6500 ile sorunsuz çalışıyor. Brady, BSP45 Makaron Uygulayıcı için dizel dayanıklılığı veya düşük duman sıfır halojen özellikleri sunan B-342, B-7646 ve B-7641 makaronları öneriyor. Tüm tanımlama malzemeleri, optimum güvenilirlik için standart ASTM test yöntemleri kullanılarak teste tabi tutuluyor.

30 gün ücretsiz deneme süresiyle gelen Brady Workstation uygulamalarıyla kolay etiket ve makaron desteği sunuluyor. İhtiyaç duyulan uygulamaları denendikten sonra seçilebiliyor. Metin, sembol ekleme, seri üretim, barkodlama ve çok daha fazla özellikleri taşıyor.