BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KOMPAKT YAPILI KABLOLAMA ÇÖZÜMLERİ

ESTAP

ProLine duvar tipi kabinetler özellikle ofis ortamları gibi daha az U boy gerektiren yatay segmentler için Legrand mühendisleri tarafından tasarlandı.

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, son teknoloji kullanarak geliştirdiği ProLine duvar tipi kabinet serisini sektöre sundu. Estetik görünümlü, profesyonel ve kullanıcı dostu bir çözüm olmasının yanında güçlü ve kompakt yapısıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 80 kilogram taşıma kapasitesi ile bilgi ağı içerisindeki tümsorunlara çözüm bulabiliyor.

Duvar tipi çözümü ile birlikte tekerlek ve pinyon ayak kullanım imkanı ile de sizlerere dikili tip olarak masa altında veya başka bir ortamda hizmet edebiliyor.

Çıkarılabilen arka panel yapısı kabinetin kolay montajına imkan verirken, kabinet duvara asılmadan önce içindeki cihazların kablolaması yapılabiliyor.

Kabinette bulunan 4 yönden ulaşım imkanı, üst-alt kablo girişleri, arka panelde bulunan kapaklı kablo giriş holü ve opsiyonel olarak sunulan ek gövdeli kabinet seçeneği ile kullanıcılar için erişim ve kullanım kolaylığı sağlamasının yanında düşük iş gücü, zamandan tasarruf ve maliyet etkin bir çözüm sunuyor. Ayarlanabilir 19’’ dikme ve zengin aksesuar imkanlarına sahip. Delikli üst kapak pasif hava sirkülasyonu sağlıyor. Aynı zamanda Fan grubu için delikli fan boşlukları bulunuyor.