BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ’NİN KABLO ÇÖZÜMLERİ

PRYSMIAN

30 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen Eskişehir Şehir Hastanesi 254 poliklinik, 35 ameliyathane ve 131 yoğun bakım ünitesi ile hizmet veriyor. Prysmian Kablo, geçen yıl Avrupa’nın en prestijli sağlık yatırımı ödülünü alan ve 1 milyar 678 milyon liralık yatırımla yapımı tamamlanan Eskişehir Şehir Hastanesi’nin kablo tedarikini üstlendi.

Eskişehir Şehir Hastanesi projesi gibi önemli projelerde yer alarak Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmayı sürdüreceklerini ifade eden Prysmian Kablo CEO’su Erkan Aydoğdu, “Bugün, Mudanya fabrikamızda 22 bin farklı kablo üretimi yapmaktayız. Tüm faaliyetlerimizi ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ sloganımız doğrultusunda sürdürüyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi, ülkemizin geleceğini yarınlara bağlama hedefiyle, bu yıl da çok sayıda prestijli projeye imza attık. İstanbul’un 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Çanakkale Boğazı Denizaltı Kablo Bağlantı Projesi, Marmaray, Ilgaz ve Avrasya Tüneli gibi Türkiye’nin dev projelerine hizmet sağladık. Bugün Eskişehir’in önemli yatırımlarından biri olan Eskişehir Şehir Hastanesi’nde de Prysmian