BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

FARKLI DEKORASYONLARA UYUMLU ANTRASİT PANEL RADYATÖR

TERMO TEKNİK

Termo Teknik Silüet Serisi’nin farklı renk ve dekorasyon tarzları ile uyumlu antrasit renkte panel radyatörleri, mekanların şıklığına sundukları katkı ile yoğun ilgi görüyor.

Panel radyatörlerde alışılmış beyaz rengin yanında zevkli ve modern görünümlü bir alternatif sunan antrasit renk hem minimal hem de retro ve rustik öğelerden esinlenen dekorasyonlara uyum sağlıyor. Modern dekorasyon renkleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen renklerden olan antrasit; özellikle beyaz, kırık beyaz, açık gri ve bej tonları ile tam bir uyum içerisinde olmasının yanı sıra dekorasyonda daha çarpıcı bir görünüm arayanlar için narenciye, açık pembe, lila, sarı, açık mavi tonlar ve parlak renkli zeminler ile de uyumlu bir kontrast yakalıyor.

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında ileri teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen Silüet Dekoratif Radyatör Serisi’nin Avrupa standardı RAL9016 beyaz ve RAL7016 antrasit renkleri Minima, Style, Vertica ve Latida modellerinde tercih edilebiliyor.

Minima, düz ve çizgisiz görünümüyle sadelik ve uyumun elit bir görünümünü sunuyor. Kullanıldıkları mekân ile bütünleşen Minima radyatörler, dekorasyonda minimalizmi tercih edenlerin tercihi oluyor. Style ve Latida ise yatay çizgili pürüzsüz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere seçenek sunuyor. Dikey çizgili tasarımı ile Vertica ise bulunduğu ortama dinamizm katan yapısıyla dikkat çekiyor.

Silüet serisi radyatörler taşıdıkları özellikler sayesinde, marka ve tasarım sahibi butik konut projelerin ve kalite tutkunu bireysel kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Üstelik geniş ölçü ve tip yelpazesi ile verimlilikten ve ısınma konforundan ödün vermeden mekân estetiği yakalanabiliyor.