BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Düşük Su Hacmi Ve Yüksek Verimlilik Sunan Radyatörler

Baymak

Baymak Star Panel radyatörleri ile işletme giderlerinde düşük su hacmi ve yüksek ısı verimliliği sağlıyor.

Türkiye’de 4 mevsim ürün gamıyla tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren Baymak, tasarruf ve enerji verimliliği konusuna odaklanıyor.

Baymak, yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarında ısı verimliliği ve hatasız radyatör üretimini hedeflerken, Star Panel Radyatörler 5 farklı tipte (10-P, 11-PK, 21-PKP, 22-PKKP, 33-DKEK), 5 farklı yükseklikte (300-400-500-600-900) ve 400 mm’den 3000 mm’ye kadar 27 farklı uzunlukta üretiliyor. Baymak Star Panel Radyatörler, 33,3 mm optimum hatvesi ile yüksek basınç dayanımı ve düşük su hacmi sayesinde işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlıyor. Standart radyatör modellerine ek olarak zeminden bağlantılı tesisata da uygun olan Baymak Star Panel Radyatörler, Kompakt garnitürlü tiplerle ve özel aksesuarları sayesinde zemine de monte edilebiliyor.

Yüksek su hacimli su dolaşım kanalları ve maksimum yüzey alanına sahip konvektörleriyle yüksek ısıl güce sahip Baymak Star Panel Radyatörler kompakt tapalı ve ventilli garnitürlü tipleri ile zeminden beslemelidir. Kompakt Ventilli garnitürlü tipleri termostatik vana kontrollü tesisatlar için de uygundur.

13 bar basınçta test edilen Star Panel Radyatörler, kimyasal temizlik ve fosfat kaplamadan sonra çevre dostu su bazlı astar boya ile boyanarak fırınlarda kurutuluyor. Kurutma işleminden sonra RAL 9016 beyaz renkte Epoxy-Polyester elektrostatik toz boya ile kaplanan ve tekrar fırınlanan Star Panel Radyatör, bu sayede DIN 55900 standardında öngörülen boya dayanıklılığı şartlarını da sağlamış oluyor. Boyama operasyonu tamamlanan panel radyatörler, otomatik paketleme hattında nakliye ve depolama şartlarına uygun olarak hazırlanıyor. Plastik mensol koruyucu ile askı bağlantısının zarar görmesi engellenirken, radyatör yan kapakları karton kapaklar ile kaplanıyor. L-Konsol, kör tapa, purjör tapa, dübel, klips, trifon vidadan oluşan montaj aksesuarları standart olarak ambalaj içerisinde bulunuyor.

Baymak Star Panel Radyatörler 13 bar test basıncının yanı sıra 10 bar çalışma basıncında ve 110 C maksimum su çalışma sıcaklığı rejiminde olup TS EN 442, TSE ISO EN 9000, TSE-TS-EN-ISO 50001, TSE-ISO 10002, TSE-ISO-EN 14000, TSE-ISG-OHSAS TS 18001 ve DIN EN 442 kalite belgelerine sahiptir. Son teknolojiye sahip bilgisayar kontrollü tam otomatik modern kaynak hatlarında üretilerek %100 test edilen Baymak Star Panel Radyatörler, Türkiye genelinde hizmet veren Baymak Yetkili Servis ağının garantisinde yer alıyor. Optimum fiyat performans kriterleri, pratik montajı, termostatik kontrol olanağının yanı sıra zengin model çeşitliliği ve şık tasarımıyla da öne çıkan Baymak Star Panel Radyatörler, özel ambalajıyla nakliye ve montaj esnasında meydana gelebilecek darbelere karşı dayanıklılık sağlıyor.