BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

BAKIM PAKETLERİ İŞLETMELERE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLIYOR

WILO

Wilo, birçok farklı sektörde kullanılan pompa sistemlerinin düzenli olarak kontrolü ve uzun vadede güvenilirliklerini korumak üzere ihtiyaca göre özelleştirilen alternatifli bakım paketleri sunuyor. Bakım paketleri ile işletmeler yüksek verimlilik elde ediyor.

Standart, konfor ve premium bakım paketlerinde; sistem ölçümünden analize, ilave garantiden aşınmış parça değişimine, teknik eğitimden ücretsiz ekstra servis hizmetine, yazılım güncellemelerinden sistem optimizasyonuna kadar farklı seçenekler sunan Wilo, inovatif bakış açısını servis hizmetlerine de yansıtıyor.

Binalarda, endüstride ve altyapı uygulamalarında bulunan ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanı sıra su temini ve atık su uygulamalarında da kullanılan pompa sistemleri, büyük konut projelerinden tarım arazilerine, dev stadyumlardan elektrik ve enerji santrallerine kadar birbirinden farklı sektörlerde kullanılıyor. Wilo Bakım Paketleri, kullanıcı gruplarının sistem ölçüm ve analizi, yedek parça iskonto, sarf malzeme, aşınma parçaları değişimi, hizmet süresi, ilave garanti, teknik eğitim, bedelsiz ekstra servis hizmeti, yazılım güncellemeleri, 7/24 acil durum telefon desteği, sistem optimizasyonu ihtiyaçlarına standart, konfor ve premium bakım paketi alternatifleriyle cevap veriyor. Firma aynı zamanda pompa ve pompa sistemleri satın alımı öncesinde uzman kadrosu ile ücretsiz keşif yaparak ürün tespitinde de kullanıcılarına destek oluyor.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ BAKIM PAKETLERİ YÜKSEK KATMA DEĞER SUNUYOR

Wilo olarak bakım paketleri kapsamında ihtiyaca göre şekillendirilmiş 3 farklı seçenek oluşturduklarını belirtn Wilo Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Necati Ömer Zeyrek, “Özelleştirilebilen bakım paketlerimizle işletmelere; cihaz kullanım ömürlerinin uzatılması, cihaz onarım ve yedek parça maliyetlerinin düşürülmesi, enerji ve sistem verimliliğinin artırılması, verimliliğin artmasına bağlı olarak enerji tüketim maliyetlerinin düşürülmesi, arızaların meydana gelmeden tespit edilerek çözülmesi, sistemin uzman personel tarafından sürekli kontrol altında tutulması gibi pek çok avantaj sağlıyoruz” açıklamasında bulundu. Aynı şekilde Wilo Bakım Sözleşmeleri ile de işletmelerin sistemlerini daha verimli kullanmalarını sağlayan teknik desteğin yanı sıra arızalara neden olacak sorunların yaşanmasını önleyerek maliyet avantajı oluşturduklarını belirten Zeyrek, zaman ve enerji tasarrufu ile işletmelere yüksek katma değer sunduklarını vurguladı.