BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ŞEHİRDEKİ TÜM BARİYERLER TEK BİR DOKUNUŞLA KONTROL EDİLEBİLİR

ARMA KONTROL

Darbeye ve hava koşullarına karşı üstün direnç gösteren “Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri”, yalnızca bir dokunuşla kontrol edilebiliyor, gerektiğinde bir şehrin tüm bariyerlerini tek bir kontrol merkezinden yönetme olanağı sağlıyor.

Arma Kontrol’ün “Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri”, başta darbe ve hava şartları olmak üzere tüm zorlu koşullarda kesintisiz ve üstün bir performans gösteriyor. Sistemin elektronik özelliği sayesinde yükseltme/alçaltma işlemi; her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesi dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Bunun yanı sıra sisteme, manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları da kolaylıkla entegre edilebiliyor.
Bu özellikler, belli bir bölgedeki, hatta bütün bir şehirdeki hidrolik mantar bariyerleri, bir kontrol merkezine bağlayarak tek bir dokunuşla uzaktan kontrol etmeye imkân tanıyor.

ALANA VE İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı hidrolik mantar bariyer, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 kalite paslanmaz borulardan üretiliyor. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik gösteriyor. -25 ila +50 derecedeki zorlu hava koşullarında dahi çalışan bariyer, olası bir elektrik kesintisinde ise akü desteğiyle kesintisiz olarak kullanılabiliyor.