BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ERGONOMİK KURULUM VE KULLANIM SUNAN AKILLI ALARM SİSTEMLERİ

SOMFY

Somfy Home Alarm, konutlara izinsiz giriş yapılmaya çalışıldığını tespit ettiği anda, 110dB sireni ile caydırıcı bir rol oynuyor. Ayrıca eş zamanlı olarak konut sakininin akıllı telefonuna da bir bildirim göndererek durumdan haberdar olmasını ve gerekirse müdahale etmesini sağlıyor.

Kolay Kurulum İle Etkili Çözüm

Her eve kolay bir şekilde kurulabilen Somfy Home Alarm, WiFi bağlantısıyla kolayca ayarlanıyor. IOS yazılımlı cihazlarla kurulum yapıldığında şifrelemeye de gerek kalmıyor. Yedek pilleri bulunduğundan elektrik kesintilerinde çalışmaya devam ederek evi güvende tutmaya devam ediyor. Kutuya dahil olarak gelen 2 anahtarlık kumanda sayesinde, ev sahibinin yaklaştığını algılayarak sireni kapatıyor ve eve rahat bir şekilde giriş yapılmasını sağlıyor. Kapı/pencere ve hareket sensörleri sayesinde de eve izinsiz bir giriş olduğunda anında tespit ediyor. Somfy Home Alarm paketinde; 3 adet IntelliTag™ kapı ve pencere güvenlik sensörü, 2 adet anahtarlık kumanda, 1 adet siren ve 1 adet de hareket sensörü yer alıyor.