BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DÜŞÜK MALİYETLİ, DONANIMLI AKILLI EV İÇİN DECT ULE

ELEKTROMAKS

Sektöre yön veren ve 1988’den beri dünyanın önde gelen elektronik güvenlik markalarının distribütörlük hizmetini veren Elektromaks son teknoloji olan DECT ULE alt yapısı ile çalışan Crow Shepherd panellerini Türkiye pazarına sunuyor.

DECT ULE nedir?

Dijital Gelişmiş Kablosuz Telekominikasyon (İletişim) (DECT), 1987’de piyasaya sürüldü ve dünya çapında kablosuz telefon iletişimi standardıdır. DECT sürekli gelişen bir teknoloji olmuştur ve Kablosuz Gelişmiş Teknoloji-İnternet ve Kalite (CAT-iq) gibi çekirdek teknolojinin yeni sürümleri zamanla ortaya çıkmıştır. En son sürüm DECT Ultra Düşük Enerji’dir (ULE).

Ultra Düşük Enerji (ULE) standart uzantısının piyasaya sürülmesiyle DECT, ev otomasyonu ve güvenliği için de ideal bir teknoloji haline gelmiştir. DECT ULE, son derece düşük maliyet, düşük güç tüketimi, uzun menzil özellikleri ile birlikte tam donanımlı akıllı ev sunar.

Neden DECT ULE?

DECT ULE, tam kapsama sağlamak için genişletilmiş bir menzilden yararlanan, maliyetli bir ağ örgüsü olmadan her tesise uyarlanabilir, maliyeti oldukça düşük bir sistemdir.

EV OTOMASYONU VE GÜVENLİK / İZLEME İÇİN DECT ULE TEKNOLOJİSİ

DECT ULE: Uzun pil ömrü, yüksek veri hızı, düşük maliyetli ve uzun iletim aralığının mükemmel kombinasyonudur.

*Frekans Tahsisi: Avrupa: 1880-1900 MHz, Çin: 1900- 1920 MHz, Japonya: 1893-1906 MHz, Latin Amerika: 1910-1930 MHz, ABD ve Kanada: 1920-1930 MHz

• Son derece düşük maliyet

• Düşük güç tüketimi

• Ultra Düşük Enerji (ULE)

• Uzun mesafe

• Yıldız topolojisini kullanarak tam ev kapsamı

• Girişim serbest