BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ÇİFT YÖNLÜ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ

ELEKTROMAS

Çift yönlü alarm sistemlerinin hem panel dedektörlerini hem de dedektör panelini denetliyor olması güvenlik için önem taşıyor.

Duvarlara estetik açıdan da uyumlu olarak tasarlanmış alarm sistemi Serenity TM güvenli, rahat ve kontrol konusunda heyecan verici bir deneyim sunuyor. Ana ünitenin ve tuş takımının grafiksel gösterimi, müşterilerin günlük işleri parmak uçlarının kontrolünde kolay ve merkezi olmasını sağlıyor. Öğrenmesi basit ve kullanımı kolay olan Serenity TM, herhangi bir iletişim yolu ile alarm, ev otomasyonu ve kişisel bakım dahil olmak üzere herhangi bir konut uygulaması için yeterince güçlü bir seçenek olarak öne çıkıyor.

CrowPro Alarm TM, her Serenity panel sahibinin alarm, güvenlik ve ev otomasyon cihazlarını uzaktan izlemesini ve kontrol etmesini, talep üzerine veya zaman atlamalı olarak veya alarmla alınan 2 uyarı görüntüsünü izlemesini sağlayan Crow’un Smartphone uygulamasıdır (web tarayıcısı aracılığıyla da erişilebilir). CrowPro Alarm TM mobil uygulaması ile Serenity TM kontrol panelinin en yeni ve yeni özelliklerinden yararlanılabiliyor. Diğer özellikler;

• Kolay kullanma

• Tek girişle birden fazla yeri izleme ve kontrol etme

• Alarm durumunu, çevre birimlerini ve evi kontrol etme

• Çıkışları ve Ev Otomasyon cihazlarını kontrol etme

• Resim doğrulama, alarm resmini alma, anında renkli resim

çekme

• Olay günlüklerini tutma, son 250 etkinliği alma