BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ÇİFT YÖNLÜ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ

Elektromaks, güvenlikte en önemli özelliklerden biri olan çift yönlü denetleme kontrolüne sahip; dedektörlerin paneli, panelin dedektörleri denetlediği Crow Serenity 868 Mhz kablosuz alarm sistemini sunuyor.

Yerden Ve Zamandan Bağımsız Olarak Konuta Bağlanma İmkanı Estetik tasarımıyla da öne çıkan bir alarm sistemi olan Serenity ™ güvenlik, rahatlık ve kontrol konusunda yenilikçi bir deneyim vadediyor. Ana ünitenin ve tuş takımının grafiksel gösterimi, müşterilerin günlük işleri parmak uçlarının kontrolünde kolay ve merkezi olmasını sağlıyor. Seçilen herhangi bir iletişim yolu ile alarm, ev otomasyonu ve kişisel bakım dahil olmak üzere herhangi bir konut uygulaması için oldukça iyi donanımlı Serenity ™ öğrenmesi basit ve kullanımı kolay bir sistem.

Görsel Doğrulama İki Yönlü Kablosuz PIR Kamera cihazları sayesinde Serenity ™, tesisinizin görsel alarm doğrulaması için ideal bir çözüm sunuyor. Kontrol paneli devrede olduğunda ve PIR sensörü hareketi algıladığında, dedektör bir uyarı gönderiyor ve CMS’ye veya (CrowCloud ™ Connect uygulaması ile) kullanıcının cep telefonuna bir resim gönderiyor. Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen ve proje uygulamalarında öne çıkan Elektromaks, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip.