BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ZYXEL, TAIWAN EXCELLENCE AWARDS’DE 5 ÖDÜL KAZANDI

Zyxel, Taiwan Excellence Awards’ta mobil, iş dünyası ve ev teknolojileri kategorilerinde toplam beş ödülün sahibi oldu. Zyxel, bu ürünlerle birlikte; Taiwan Excellence tarafından son 18 yılda toplam 88 ödüle layık görüldü. Tayvan Ekonomi Bakanlığı tarafında organize edilen yarışmanın sonuçları 9 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen ödül töreninde açıklandı. Taipei Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Zyxel yöneticileri ödülleri teslim aldı.

“Bu Ödüller Bizi Daha Yaratıcı Ürünler Geliştirmek İçin Motive Ediyor”

ki yıl önce Zyxel’in cesur bir karar alarak, özellikle akıllı Wi-Fi ve mesh teknolojisine odaklandığını belirten Zyxel Pazarlama ve Marka Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, “Ağ teknolojileri alanında işlevsel çözümleri piyasaya sunan; tüketiciler ve işletmelerin güncel ihtiyaçlarına yönelik fark yaratan ürünler geliştiren Zyxel, dünya genelinde farklı segmentte tüm tüketicilerin ilgi odağı oldu. Aldığımız bu ödül, pazarın ilgisini tescilledi. Organizasyon komitesi bu yıl 1200 başvuruyu değerlendirdi. Farklı sektörlerden her biri alanında başarılı, dünyanın değişik kentlerinde ikamet eden 140 kişilik jüri komitesi, hangi ürünün ödül alacağına karar verdi. Bir kez daha ödül almaktan gurur duyduk. Bu ödüller bizi daha yaratıcı ürünler geliştirmek için motive ediyor” dedi.

Tayvan’ı Ülke Dışında Temsil Eden İnovatif Ürünlere Ödül Veriliyor

Taiwan Excellence Awards, 1992 yılından bu yana Tayvan Ekonomi Bakanlığı tarafından alanında başarılı kurumlara takdim ediliyor. Ödüller, Tayvan’ı ülke dışında temsil eden inovatif ürünler arasında seçiliyor. Multy ürün ailesinin üyeleri; Multy Plus, Multy U ve Multy Mini; Taiwan Excellence Awards bünyesinde mobil kategoride 3 ayrı ödüle layık görüldü. Hızlı büyüyen KOBİ’leri adresleyen tri band Wi-Fi erişim noktası Multy Plus, internete bağlı uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor. Alternatif montaj seçenekleri sunan Multy Plus, bulunduğu ortamın tasarımı ile kolayca uyum sağlıyor. Duvara veya tavana zahmetsiz bir şekilde monte edilebilen ürün, T-bar ve masa üstü konumlandırma gibi seçenekleri ile şıklık sunuyor.

Üç bantlı tüm ev Wi-Fi Mesh Sistemi Multy X ise internete bağlı uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor. Multy X, kullanıcıların basit, sezgisel bir akıllı telefon uygulamasıyla yüksek performanslı bir WiFi ağı kurmalarını ve yönetmelerini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak ebeveyn kontrolü, misafir ağı, Alexa ses kontrolü ve benzeri özellikleri kolaylıkla uygulayabiliyor ve yönetebiliyor.

2018 Golden Pin Tasarım Ödülü’nün de sahibi olan Multy Plus ve Multy U; kullanıcı dostu bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor. Zarif tasarımı, fonksiyonelliği ve alternatif montaj seçenekleri ile de sektörden yoğun ilgi gören her iki ürün, optimum ağ performansı sağlıyor.

Hobilere Zaman Ayırırken Online Olmak Mümkün

Mobil iş kategorisinde ödül alan Zyxel LTE3316 ise bireysel ve kurumsal kullanıcıların ADSL, fiber veya kablolu tv gibi karasal hatların bulunmadığı lokasyonlarda 4.5G internet erişimi sağlıyor. Ürün, SIM kart aracılığı ile mobil operatörden sağlanan 4.5G internet erişimini bulunduğu ortamdaki cihazlara Wi-Fi olarak ve ethernet bağlantısı aracılığı ile ulaştırabiliyor. Mevcut kablolu internet erişimine yedek bağlantı sağlamak amacı ile de kullanabilen LTE3316’yı pikniğe giderken, balığa çıkarken ya da denize açılırken 4.5G internet modem olarak taşımak da mümkün.