BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

THYSSENKRUPP ASANSÖR SEKTÖR PROFESYONELLERİYLE BULUŞTU

Asansör ve yürüyen merdiven firmalarından thyssenkrupp Asansör, İstanbul’da sektör profesyonelleriyle buluştu. Firmanın alt yüklenicilerinin davetli olduğu buluşmada, asansör ve yürüyen merdivenlerde iş güvenliği, işçilik kalitesi ve verimlilik konularına odaklanıldı.

Bu konuların yanı sıra gelişen montaj metodları ile verimliliğin artırılması, yerli konseptte en son teknoloji ile birlikte geliştirilen yeni nesil asansör kontrol sistemi, 20 milyon avro yatırım bütçesi ile Mayıs 2018’de Dilovası-Kocaeli sanayi bölgesinde faaliyete başlayan yürüyen merdiven fabrika süreçleri ve servis hizmetlerinde müşteri merkezli anlayışın da değerlendirdildiği ve her yıl düzenlenen etkinliğe bu yıl 55 alt yüklenici firmadan 70 kişi katıldı.

thyssenkrupp Asansör Operasyon Direktörü Bilgehan Bozkurt, Satış Direktörü Burak Polatoğlu, Marmara Bölgeler Müdürü Murat Öztürk, Kalite Müdürü Ebubekir Ünal, ISG Ekip Müdürü Selim Aksu, Satınalma Müdürü Aytek Kaplan’ın sunumları ile birlikte alt yüklenicilerin sektörel problemleri üzerinde karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

İsmail Polat: “Tedarikçilerimize Know-How’ı Getiriyoruz”

thyssenkrupp Asansör CEO’su İsmail Polat, “Sektör profesyonelleriyle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmadan çok memnunuz. thyssenkrupp Asansör olarak Türkiye’de inşaat ve ulaşım sektörlerinin gelişimi ile birlikte büyümemizi sürdürürken, her gün milyonlarca insanın hayatına dokunup, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerine ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olma misyonunu üstleniyoruz.

Bu misyonu başarıyla yürütmede, bize destek olan alt yüklenicilerimizin de payı var. Öte yandan yürüyen merdiven çok kompleks bir iş, özellikle tedarikçiler kanalında belli bir know-how gerektiriyor. Biz tedarikçilerimizi belirli bir know-how seviyesine ve kalite standartlarına getirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Tedarikçilerimizin tüm iş süreçlerini biz oluşturuyoruz, takip ediyoruz. Böylece kaliteli, yüksek teknolojik performansa sahip, dayanıklı ürünlerimiz ile kullanıcılarımıza konfor imkanı sunuyoruz” dedi.