BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

TANSA İSAF ANKARA EXCLUSIVE FUARININ PLATINUM SPONSORU OLDU

TANSA

Güvenli geçiş turnikeleri markası Tansa, her yıl düzenli olarak katıldığı İsaf Ankara Exclusive fuarında bu yıl da yerini aldı. Güvenlik sistemleri sektörüne hizmet veren ve değer katan İsaf Ankara Exclusive fuarının platinum sponsorluğunu üstelenen Tansa, burada katılımcılarıla bir araya gelerek fuarı verimli bir şekilde tamamlamış oldu.

Her yıl farklı firmaların birbirleriyle tanışmalarına ve ticaret yapmalarına imkân sağlayan fuar süresince Tansa standı iş ortakları ve ziyaretçilerden yoğun talep görerek yeni iş alanlarının önünün açılmasına yol açtı. Bayi hizmet ağlarını genişleterek kaliteli hizmet anlayışını devam ettirmeyi ön planda tuttuklarını vurgulayan firma yetkilileri gelecek yıllarda da katılımı sürdüreceklerini bildirdi.