BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

RUSYA PAZARINDAN GÜNSAN’A YOĞUN İLGİ

Günsan Elektrik son teknolojiler odağında ürettiği yenilikçi ürünleriyle, aydınlatma ve elektrik sektörünün dünya çapında önemli buluşmalarından Interlight Moskova Fuarı’na damgasını vurdu.

10-13 Eylül tarihleri arasında 22 ülkeden 400’den fazla şirketi Moskova’da buluşturan fuarda Günsan Elektrik de hedef pazarlarından olan Rusya’dan sektör profesyonelleri ve tedarikçilerle bir araya geldi. Fuarda yenilikçi, trend ve fonksiyonel ürünlerini sergileyen Günsan, birçok önemli iş bağlantısı kurarak Rusya pazarında bilinirliğini de artırdı.

“RUSYA PAZARINDA DAHA ETKİN OLMAYI HEDEFLİYORUZ”

17 bin parçalık ürün portföylerini Türkiye ile birlikte 50’den fazla ülkeye sunduklarını söyleyen Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, Rusya pazarındaki yeni iş fırsatlarına odaklandıklarını belirterek, “Günsan olarak hedefimiz, ihracat yaptığımız ülke sayısını 70’in üzerine çıkarmak. Bu doğrultuda rotamızı Afrika ve Ortadoğu’nun yanı sıra Rusya pazarına çevirdik. Rusya pazarı hem dinamik hem de elektrik ve aydınlatma sektöründe çok büyük potansiyele sahip. Bilinirliğimizi artırmak ve yeni iş bağlantıları kurmak amacıyla katıldığımız İnterlight Moskova, bu sektörün en önemli organizasyonlarından biri. Hedefimiz ilerleyen dönemlerde bu bölgedeki ürün ihtiyacını karşılayacak yeni ürün gruplarını pazara sunmak. Bu açıdan fuar, yeni iş bağlantıları sağlamamız adına önemli katkılar sağladı.” dedi.