BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

PRYSMIAN KABLO’YA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Türk Prysmian Kablo, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, 46’ncısı düzenlenen “Ekonomiye Değer Katanlar-2019 Ödül Töreni”nde “Sektör Liderleri” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörüne çözüm üreten Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından gerçekleştirilen, ‘Ekonomiye Değer Katanlar-2019 Ödül Töreni’nde “Elektrik-Elektronik” kategorisinde “Sektör Lideri” ödülünü alırken, Bursa’nın büyümesine katkı sağlayan “Ekonominin Kahramanları” arasında bu yıl da yer aldı.

Türk Prysmian Kablo’nun CEO’su Cinzia Farisè: “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuz doğrultusunda üretim tesislerimizin olduğu Bursa’nın yanı sıra Türk ekonomisine, Türkiye’nin yerli ve katma değerli üretim gücüne de değer katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sektörümüze yönelik eğitim programlarımız ve yeni nesil ürün ve sistem geliştirme çalışmalarımız ile Türk kablo endüstrisinin gelişmesine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Türk kablo sektörünün “AR-GE’ye en çok harcama yapan” şirketi olarak sadece kablo sektörü değil, birçok sektörün gelişimine katkıda bulunduğumuz çalışmalarımızın bu ödüllerle taçlandırılması bizi daha da iyisini yapmak için motive ediyor”

“TÜRK PRYSMİAN KABLO 1964’TEN BU YANA YATIRIM YAPIYOR”

“Sektör Lideri” ödülü ile birlikte, Türk Prysmian Kablo ayrıca, “Kurumlar Vergisi” kategorisinde onuncu sırada yer aldı. Türk Prysmian Kablo’nun ödüllerini, CEO Cinzia Farisè ve Yönetim Kurulu Başkanı & Fabrika Direktörü Halil Kongur aldı. 1964 yılından bu yana fabrikasının yer aldığı Mudanya’da, Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Türk Prysmian Kablo gerek teknolojilerini gerekse kapasitesini arttırmak üzere, birçok yatırım yapıyor.