BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

OSRAM, MARMARA ÜNİVERSİTESİ’NDE GELECEĞİN LİDERLERİYLE BULUŞTU

OSRAM

OSRAM, geleceğin liderleri olan üniversite öğrencilerine yönelik “Beyond Lighting Talks” seminerlerine devam ediyor. Seminerlerin ikincisi geçtiğimiz ay Marmara Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Marmara Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelen OSRAM Türkiye ekibi, aydınlatmanın dünü, bugünü ve geleceğine dair kapsamlı bir sunum yaparak, workshop düzenledi. OSRAM Türkiye İş Geliştirme Müdürleri Aykut Güvenç; insan odaklı aydınlatma kavramı, aydınlatma kontrolü, tasarımı ve sektörün geleceğine dair bilgi alışverişinde bulundu.

“GELECEĞİN AYDINLATMA SİSTEMLERİNE YÖN VERİYORUZ”

İlkini Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirdikleri seminerlerin diğer üniversitelerle devam edeceğini söyleyen OSRAM CEO’su Can Dikmen, “Teknoloji büyük bir hızla gelişiyor ve tüm sektörleri, hayatımızı direkt etkiliyor.

Aydınlatma teknolojisinin öncü şirketlerinden biri olarak geliştirdiğimiz teknolojilerle geleceğin aydınlatma sistemlerine de yön veriyoruz. Bu alandaki köklü bilgi ve deneyimimizi öğrenci arkadaşlarımızla paylaşmak, onlara yeni bakış açıları ve vizyonlar katmak bizim için çok önemli. Öğrencilerin seminerlerimize gösterdiği ilgiden de son derece memnunuz” diye konuştu.

AYDINLATMA “AKILLI” HALE GELEREK KONTROL EDİLEBİLİYOR

Işık ve mimarinin etkileşimi, ışığı algılamanın ötesine taşır. OSRAM’ın bu hissi deneyimlemeyi sağlayan LED aydınlatma ürünleri, modülleri ve sistemleri aynı zamanda aydınlatmanın kontrolünde de yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. “Beyond Lighting Talks” seminerleriyle üniversite öğrencileri de bu sistem ve teknolojileri yakından tanıma ve deneyimleme fırsatını buluyor.