BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

OKİSAN, YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDI

Elektronik Güvenlik Sektörünün 28 yıllık güvenilir kurumu Okisan Güvenlik Teknolojileri A.Ş., 2019 yılında satın alarak, yenilediği Okmeydanı / Odessa Bulvarındaki, 3.500 m² Okisan Plaza’ya taşındı.

Yeni Okisan Plaza’da; satış, pazarlama, ithalat, muhasebe, finansman ve idari birimlerin yanı sıra “400 m² Uygulamalı Showroom alanı, Teknik Destek Hizmet Merkezi, Proje Destek Hizmetleri Merkezi, Tamir-Bakım Merkezi, İnovasyon AR-GE Hizmet Merkezleri, Depolama ve Lojistik Hizmet Merkezi’’ yer alıyor.

Çağdaş ve profesyonel bir mimari anlayışla yapılan bina restorasyonunda; çalışanlar ve misafirler için hizmete uygun bir işlevsellik gözetilmiş. Dış cephe ve iç mekân dekorasyonundaki malzeme ve ürün seçiminde ise estetik unsurlar dikkat çekiyor.