BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KALE KİLİT GÜVENLİK SİSTEMLERİNE ENTEGRE OLAN İNOVATİF ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Güvenlikle ilgili her alanda entegre ürünler ve hizmetler sunan Kale Kilit, turizm otelcilik sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelen ANFAŞ Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda (ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı) yeni ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sundu. Bu yıl 30’uncusu düzenlenen fuarda Kale Kilit’in yeni nesil teknolojileri ve güvenlik sistemlerine entegre ettiği inovatif ürünleri büyük beğeni topladı.

Kale Kilit fuarda; kapı hidrolikleri, panik barlar, topuzlu kilitler, çelik kasalar, kartlı kilitler ve donanımları, asansör kontrol ünitesi, enerji tasarruf üniteleri, geçiş kontrol üniteleri, X10 akıllı kilit sistemi, elektronik kabin kilitleri, cam kapı kilitleri, yangın kapısı gibi ürünlerini tanıttı. Fuarda ayrıca yeni ürünlerini de sergileyen Kale Kilit; kapı hidroliği, akıllı çelik kapı kilidi, parmak izli kapı kolu, yüz tanıma ünitesi ve rozetli seri kartlı kilit ürünlerini de tanıttı.

“LÜKS SEGMENTTEKİ İKİ OTELDEN BİRİNDE, KALE ELEKTRONİK KARTLI KİLİTLER KULLANILIYOR”

Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’nda tüketicilerden gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getirerek; “Otellere özel akıllı kilit uygulamalarımız, 365 gün 7/24 kesintisiz sunduğumuz hizmetimiz, şık tasarımlarımız ve teknolojik donanımımızla fark yaratarak kullanıcılarımızdan tam not alıyoruz. Özellikle otellere ve ofislere sunduğumuz üst düzey kontrol ve konfor sağlayan geniş ürün gamımızla, kullanıcılarımıza yönetilebilirlikle beraber, raporlama özelliği de sunuyoruz. Türkiye’de lüks segmentteki otellerin her ikisinden birinde, Kale Elektronik Kartlı Kilitler kullanılıyor. Yeni yatırımlarımız, inovatif ürünlerimiz ve hizmet kalitemizle kullanıcılarımızı ve sevdiklerini güvence altına almanın gururunu yaşıyoruz” dedi.