BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

İTALYAN TİCARET VE SANAYİ ODASI DERNEĞİ, MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT VE BIOMASS INNOVATION EXPO FUARLARI İÇİN ÖZEL FIRSATLAR SUNUYOR

1885 yılında Türk ve İtalyan iş adamlarınca kurulmuş ve Merkezi İstanbul’da olmakla beraber Ankara Büyükelçiliği’nde ve Kocaeli Sanayi Odası’nda temsilcilik ofisleri olan ve yaklaşık 700 üyesi bulunan İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği, İtalya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek ve güçlendirmeye yönelik sayısız faaliyetler gerçekleştiriyor.

Oda, bu faaliyetler kapsamında 17/20 Mart 2020 tarihlerinde İtalya’nın Milano kentinde düzenlenecek olan Mostra Convegno Expocomfort – Uluslararası Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji Fuarı ve Biomass Innovation Expo Fuarı’nının Türkiye’de tanıtımını yapıyor.

Mostra Convegno Expocomfort ve Biomass Innovation Expo 2018 fuarları, 2,388 firmanın katılımıyla 325,000 m² alanda ve 162,000 profesyonel ziyaretçinin iştirakiyle gerçekleşti. Türkiye ise 2018 edisyonunda 119 katılımcı firma ve 4,800 m² ile yer aldı. 2018 yılında ilk kez Mostra Convegno Expocomfort fuarı ile eş zamanları olarak BIE – Biomass Innovation Expo Fuarı gerçekleşmiş ve fuara 2 Türk firma katılım sağladı. Kayıtların devam ettiği fuarların 2020 edisyonu için 90 firma katılımı onaylandı. Türkiye’nin Partner Ülke olması vesilesiyle Türkiye’den katılım sağlayacak firmalara özel fırsatlar sunulacak. MCE ve BIE fuarlarının Türkiye’deki promosyonunu yapan İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği katılım sağlayacak olan firmalara her konuda tam destek verecek.

Fuarlarla ilgili daha fazla bilgi için İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği ile irtibata geçilebilir.İtalya ve Türkiye’de ticari ilişkilere başlamak ya da güçlendirmek isteyen şirket ve kurumları destekleyen İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği firmalara destek sağlıyor. Oda hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi için www. cciist.com web sitesinden bilgi alınabilir ayrıca cciist@cciist.com mail adresinden iletişime geçilebilir.