BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

GÜNSAN RUSYA ELCOM FUARINA KATILDI

GÜNSAN

Günsan, Ukrayna Kiev’de düzenlenen Elcom Uluslararası Enerji Mühendisliği, Enerji Verimi ve Otomasyon Fuarı’na katıldı. Aydınlatma ve elektrik sektörünün dünya çapında üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren fuarda, Günsan’ın anahtar priz ve yeni seri şalt ürünleri sergilendi. Anahtar priz sektörünün öncü markalarından Günsan, dünya çapında birçok firmanın yer aldığı önemli sektör buluşması Elcom Fuarı’na katıldı ve inovatif ürünlerini sergiledi.

Rusya Kiev’de bu yıl 24. kez gerçekleştirilen fuar, aydınlatma ve elektrik sektörünün önemli temsilcileri ve bayilerini bir araya getiren önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. 19 ülkeden 210 katılımcının yer aldığı fuarda Günsan, 36 m2’lik standında yeni grup priz, şalt ürünleri ve diğer anahtar priz ürünlerinin yeniliklerini dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerle buluşturdu. Cirosunun yüzde 40’ını ihracattan sağlayan Günsan için fuar, farklı pazarlara ulaşmak adına önemli bir fırsat oldu.