BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

GÜNSAN, MIDDLE EAST ENERGY 2020’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

GÜNSAN

Günsan, geçtiğimiz günlerde Dubai’de düzenlenen Middle East Energy Dubai 2020’ye katıldı. Ortadoğu’nun en önemli fuarlarından biri olan dünyadaki aydınlatma ve elektrik sektörünün liderlerini buluşturan fuarda Günsan, yeni lansmanını yaptığı İngiliz tipi anahtar ve priz ürünlerini sergilendi.

Her yıl 120’den fazla ülkeden gelen ve 45 binin üzerinde ziyaretçinin katıldığı fuarda Günsan, 36 metrekarelik alanda İngiliz tipi ve şalt ürün gruplarını tanıttı. Cirosunun yüzde 40’ını ihracattan sağlayan Günsan için fuarlar geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da farklı pazarlara ulaşmak adına önemli bir fırsat oldu. İnovatif ürünlerin sergilendiği Günsan standında, birçok iş birliğinin de ilk imzası atıldı.