BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DemirDöküm’den İklimlendirme Dünyasına Dijital Dokunuş

DemirDöküm

DemirDöküm, dijitalleşmeye yönelik yatırımlarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Geliştirdiği ürünler ve dijitalleşme çalışmalarıyla hem iş ortaklarının hem tüketicilerinin hayatına konfor katan DemirDöküm, “İnteraktif Ürün Platformu”nu kullanıma açtı.

Dijital dünyada tüketici beklentilerine en hızlı ve kusursuz şekilde yanıt verebilecek projelere 4 yıldır yatırım yapan DemirDöküm, urunler.demirdokum.com.tr adresinde kullanıma açtığı platform ile tüketicilerine hem zaman kazandıracak hem de hayatlarını kolaylaştıracak. Kombiden radyatöre, şofbenden termosifona, klimadan ısı pompasına, VRF sistemlerinden oda termostatına kadar iklimlendirme sektöründe merak edilen teknolojiler, ürünlerin teknik özellikleri hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı platformda sergilenecek. Tüketiciler, DemirDöküm ürünlerini tek tıkla keşfedip; 3 boyutlu görsellerini inceleyip, videoları izleyebilecek.

Projenin Türkiye genelinde yapılan bir araştırma sonrasında ortaya çıktığını kaydeden DemirDöküm Pazarlama Direktörü Bilge Kıran, “İklimlendirme sektöründeki ürünler, kullanılan teknolojiler; hayatımızdaki diğer ürünlere kıyasla daha teknik ve anlaşılması daha zor. Biz de tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak, farklı başlıklar altında satın almak istedikleri ürünlerle ilgili bilgilere tek tıkla ulaşmalarını istedik. İnteraktif Ürün Platformu ile tüketicilerimiz, sadece ürünler hakkında detaylı bilgi almayacak, ürün kullanımını, çalışma prensibini, montajını takip edip; sertifika ve kurulum talimatı ile verim etiketine kadar her türlü bilgiye ulaşabilecek.” dedi.