BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DANFOSS’TAN İLBANK’A EĞİTİM

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında çözüm üreten Danfoss, İLBANK’a denizden su arıtma prosesinde kullanacağı yüksek basınçlı pompalar ve pompaların kontrolünü sağlayan FC 202 serisi sürücüler ile sürücü kullanımıyla enerji verimliliğinin altını çizdiği bir eğitim verdi. Danfoss tarafından deniz suyu ters osmoz uygulaması ile genel bilgilerin verildiği eğitime İLBANK’ın üst düzey yöneticileri katıldı.

Türkiye’nin ilk kamuya yönelik desalinasyon sistemini 10 yıl önce kuran İLBANK’ın eğitime katılan yetkilileri, sürücü ve yüksek basınçlı pompalar eğitimi ile Danfoss APP yüksek basınç pompalarının verimliliği, deniz suyu uygulamaları için süper duplex gövde malzemesi kullanılması gerekliliği yanı basınç değiştiricili enerji geri kazanım cihazının diğer enerji geri kazanım cihazlarına göre farkları ve verimlilik uygulamaları hakkında bilgi aldı.