BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DAHUA’DAN YENİ TEKNİK SERVİS MERKEZİ

Dahua, kolay ulaşılabilirlik sağlamak amacıyla merkezi bir lokasyon olan Perpa Ticaret Merkezi’nde yeni ve eski distribütörlerin arızalı ürünlerine hizmet vermek için bir tamir servisi açtı. Toplam iki kat ve 250 m2 alana sahip bu tamir servisinde satılan bütün ürünlerin garanti sorumlulukları çerçevesinde hizmet veriliyor olacak.

Bu servisi sattığı her ürünün arkasında olduğunu göstermek ve bütün iş ortaklarına daha fazla destek olmak için kurduğunu ve bununla sınırlı kalmayıp ihtiyaca göre farklı şehirlerde de bu servislerden kuracaklarını dile getiren Dahua Teknoloji, bu yıl içerisinde ayrıca distribütör firmalarının servislerini Dahua servis noktası yapmayı planlıyor. İzmir, Ankara ve İstanbul’daki iş ortakları ile ortak servis olma konusunda görüşmeleri sürdüren firma, Satış Sonrası Hizmetler departmanı da olan yeni tamir servisinde mühendisleriyle mesai saatleri içerisinde iş ortaklarına destek verecek. Bu destek telefon desteği şeklinde değil, bir web portal üzerinden olacak. Distribütör veya bayii, portaldan giriş yaparak sorununu yetkiliye iletebilecek ve en fazla üç saat içerisinde Türkçe olarak destek alabilecekler.