BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

BOSCH, EMEA BÖLGESİ EN BÜYÜK MÜŞTERİ 2019 ÖDÜLÜ ATEKSİS’İN OLDU

ATEKSİS

Bosch Bina Teknolojileri tarafından ayrıcalıklı iş ortaklarına verilen Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesinin En Büyük İş Ortağı ödülünün sahibi, 5. kez Ateksis oldu.

Orta Doğu Bölgesi’nin güvenlik teknolojileri fuarı INTERSEC, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşti. Güvenlik sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının buluştuğu fuar sırasında, Bosch Bina Teknolojileri tarafından düzenlenen ‘VIP Partner’ toplantısı geçtiğimiz ay Grand Sheraton Otel’de gerçekleşti. Orta Doğu’daki bayilerin üst düzey yöneticilerine ev sahipliği yapan Bosch Bina Teknolojileri toplantısında bölgedeki ve küresel pazardaki son gelişmelerden bahsedildi.

Ateksis yöneticilerinin de katıldığı toplantıda, 2019 yılında başarılı satış performansı gösteren iş ortaklarına ödüllerinin takdim edileceği törene geçildi. Ateksis 2019 yılında hem Türkiye hem de faaliyette olduğu Orta Doğu, Rusya ve Azerbaycan bölgelerindeki performansı sayesinde, Bosch Bina Teknolojileri tarafından ‘EMEA Bölgesi En Büyük Müşteri 2019’ ödülüne layık görüldü.

2019 yılında başarılı performansını sürdüren ve 2014, 2015, 2016 ve 2017 yıllarından sonra beşinci kez EMEA bölgesinin en büyük müşteri ödülünün sahibi oldu. EMEA Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hanno Vogels’in konuşmasının ardından ödüller takdim edildi. Bölge Direktörü Hakan Özyiğit tarafından, Ateksis İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Atila Özcan, Satış Direktörü Barış Kuş ve Proje Uygulama Bölüm Direktörü Erhan Duman’ın nezdinde tüm Ateksis ailesine ‘Ultimate 1# Customer of EMEA Region’ ödülü verildi. Kendilerine bu ödülü layık gören Bosch Bina Teknolojileri’ne teşekkür eden Atila Özcan, Bosch ile uzun yıllardır sürdürülen başarılı iş ortaklığının her yıl daha da güçlenip büyüdüğünü, beşinci kez alınan ödülün ardında işini hep daha iyi ve doğru yapmaya çalışan bir ekip olduğunu belirtti. Özcan; bu başarıyı gerçekleştiren, emeği geçen özverili tüm takım arkadaşlarına ve iş ortaklarına teşekkürlerini dile getirdi.