BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ASANSÖR İSTANBUL, 25-28 MART 2021’DE GERÇEKLEŞİYOR

TARSUS TURKEY

Konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar dikey ulaşım teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollara ilişkin tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği Asansör İstanbul 25-28 Mart 2021’de gerçekleşiyor. Tarsus Turkey tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle TÜYAP Beylikdüzü’nde 8 salonda birden gerçekleşecek fuarda, sektörün dünya devleri ve küresel markaları şimdiden yerlerini aldı. Dört gün boyunca milyonlarca dolarlık ticarete ev sahipliği yapacak olan Asansör İstanbul 2021, 30 ülkeden 400’e yakın katılımcı firma ile yurt içi ve yurt dışından toplam 30 bin profesyonel ziyaretçiyi ağırlayacak.

“HEM KATILIMCI HEM DE ZİYARETÇİ REKORU BEKLİYORUZ”
Uluslararası asansör ve yürüyen merdiven sektörünün dünya genelindeki en köklü buluşmalarından birisi olan Asansör İstanbul’a, yurt içi ve yurt dışından firma katılımları hız kesmeden devam ediyor. Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyon hakkında bilgi veren Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, “Türkiye’nin bu sektördeki lider firmaları ile dünya markaları şimdiden Asansör İstanbul 2021’deki yerlerini aldı. Zaten pek çok firma, henüz 2019’daki fuar sırasında, iki yıl sonraki buluşma için standlarını satın almıştı. Gelen yoğun talep üzerine fuara 2 yeni salon daha ekleyerek, toplamda 8 salon ve 60 bin metrekareye çıktık. Ulusal düzeyde çeşitli ülke pavilyonlarının yanı sıra asansör aksamı üreticileri ve tedarikçilerinden asansör taahhüt firmalarına, danışmanlık şirketlerinden eğitim kurumlarına, montaj firmalarından onaylanmış kuruluşlara kadar sektörün tüm aktörlerine 17. kez ev sahipliği yapacak olan Asansör İstanbul’un 2021’deki dev buluşmasında hem katılımcı hem de ziyaretçi rekoru bekliyoruz” dedi.

Asansör İstanbul 2021’in katılımcılarına, alternatif ihracat kanalları edinme, yurt içi ve yurt dışından büyük satın almacılarla doğrudan ticaret, yeni iş birliği fırsatları ve farklı pazarlara açılma gibi eşsiz avantajlar sunacağını vurgulayan Bozkurt, geleceğe güçlü bir adım atmak isteyen tüm sektör profesyonellerinin, 25-28 Mart 2021 buluşmasını beklediğini söyledi.