BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

AKSA JENERATÖR ENDONEZYA’DA ENERJİ SEKTÖRÜYLE BULUŞTU

168 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin öncü jeneratör markası Aksa Jeneratör, dünyanın en büyük 3 jeneratör üreticisinden biri olma hedefiyle farklı coğrafyalarda düzenlenen fuarlara katılmaya devam ediyor. Son olarak Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği’nin (ASEAN) en büyük elektrik ve güç fuarı olan Electric & Power Indonesia fuarına katılan Aksa, farklı pazarların ihtiyaçlarına uygun olabilecek çözüm getiren ürünlerini fuar ziyaretçilerine sergiledi. Güney Doğu Asya’nın en dinamik pazarı olan Endonezya’nın başkenti Cakarta’da düzenlenen fuara 900’den fazla firma ile 17 binden fazla ziyaretçi katılım gösterdi.

Güney Doğu Asya’nın en dinamik pazarı olan Endonezya’nın Aksa Jeneratör için önemine değinen ve buradaki satış faaliyetlerine hız vermek istediğini belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “2019 yılında hedef pazarlarda payımızı artırırken var olduğumuzu pazarlarda da güçlenmeyi hedefliyoruz. Endonezya da güçlenmeyi hedeflediğimiz pazarlardan biri. Lider olduğumuz Türkiye pazarından aldığımız güçle, farklı coğrafyalarda düzenlenen fuarlara katılım göstererek sektör temsilcileriyle buluşup potansiyel müşterilerle bir araya gelme fırsatını yakalıyoruz. AR-GE çalışmaları, üretim, satış sonrası hizmet, müşteri memnuniyeti gibi var olan kaslarımızı daha da güçlendirerek bu coğrafyalarda bir Türk firması olarak bayrağımızı gururla taşımayı ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer alan Aksa Jeneratör bu yıl kuruluşunun 35. yılını kutlayarak Afrika’dan Okyanusya’ya tüm sektörlerde, iş ve yaşam alanlarında jeneratör desteği sağlamaya devam ediyor.