BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Buderus İş Ortaklarını Dijital Dönüşüme Dahil Ediyor

Buderus

İklimlendirme sektörünün iddialı sadakat kulüplerinden biri olan Buderus Star Club, üyelerine birbirinden farklı avantajlar sunmaya devam ediyor. Son olarak premium partnerlerinin dijital dünyada da yer almalarına katkıda bulunmak adına geliştirdiği website projesi, Buderus tarafından hayata geçirilmeye başladı.

Proje kapsamında premium partnerlerinin websiteleri, Buderus kurumsal kimliğine uygun olarak hazırlanıyor ve partnerlerin yönetimine sunuluyor. Bu sayede iş ortaklarını da dijital dönüşüme dahil edecek olan Buderus, hazırlayacağı websiteler ile online dünyadaki yetkinliğini bir kez daha kanıtlayacak.

İş ortakları için hazırlanan websiteleri sayesinde premium partnerler son kullanıcı fiyatlarını buradan duyurabilecek ve her türlü hizmet alanını gösterebilecek; son kullanıcılar ise ürünler hakkında detaylı bilgilere erişebilecek ve iş ortağının bulunduğu bölgeye hizmet veren Buderus Yetkili Servislerine ulaşabilecek. Kullanıcı dostu olarak tasarlanan sitede firma ile kolayca irtibata geçebilmek için tek tuşla arama ve mail atma fonksiyonları da bulunuyor.