BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Alarko Carrier Genişleyen Çatı Tipi Klima Ürün Serisiyle İlgili Eğitim Vermeye Devam Ediyor

Alarko Carrier

Alarko Carrier piyasaya sürdüğü 50/48 UA/UC serisi yeni jenerasyon (NXG) çatı tipi klima cihazları için Gebze’deki fabrikada satış ve servis eğitimi düzenledi. Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Rusya, İspanya, Avusturya, Katar, Kuveyt, ve İsrail’den olmak üzere 9 farklı ülkeden 22 katılımcının hazır bulunduğu eğitimde, tasarımı tamamen yenilenen yeni jenerasyon çatı tipi klima cihazlarında kullanılan son teknoloji komponentler, üstün performans ve satış sonrası sahada servis kolaylığı sağlayacak özellikler hakkında bilgiler verildi. Ayrıca fabrikada bulunan psikrometrik test laboratuvarında cihazın farklı iklim koşullarındaki çalışma performansı test edildi.

Carrier marka yeni jenerasyon 50/48 UC/UP serisi çatı tipi klima cihazları; Eurovent sertifikalı, tam yüklerde tümü A sınıfı, sezonsal yüklerde Ecodesign 2021 (ErP) minimum gerekliliklerinin üzerinde verim sınıfına sahip, standart olarak çift cidar panelli, EC plug fanlı ve dokunmatik renkli ekran kullanıcı arayüzüne sahip olarak tasarlandı. Ayrıca invertörlü kompresör, bina basınç kontrolü, tamburlu veya termodinamik ısı geri kazanımı, yoğuşmalı doğalgazlı ısıtıcı, yeni cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.