BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

TEKRAR EDEN YÜKSEK PERFORMANSA AHRI BAŞARI ÖDÜLÜ

Türkiye Distribütörlüğünü Form Şirketler Grubu’nun üstlendiği Dunham Bush, Amerikan performans sertifikası AHRI da elde ettiği %100 başarıyı 3 yıldır tekrarladığı için “AHRI Başarı Ödülüne” layık görüldü. Amerikan orijinli Dunham Bush, söz konusu ödülü Su Soğutmalı ve Hava Soğutmalı gruplarında 2015-2017 yılları arasında gösterdiği performansın AHRI Performans gerekliliklerini %100 karşılamış olması sebebiyle aldı.

1972 yılından beri Dunham-Bush firmasının Türkiye temsilciliğini yürüten Form Şirketler Grubu, Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde Dunham-Bush Dik Vidalı kompresör revizyonu ve tamir etme yetkisini elinde bulunduruyor. Amerikan orijinli ve vidalı soğutma teknolojisi firmalarından Dunham-Bush’un birçok ülkede üretim faaliyetleri bulunuyor. Dunham-Bush özellikle büyük kapasiteli vidalı soğutma grupları, santrifüj grupları ve buz depolama sistemleri konusunda çok geniş bir ürün gamına sahip. Dunham-Bush Su Soğutmalı serisinde iki kompresörlü ve her bir kompresörü frekans kontrollü, vidalıda 2.650 kW/h ve Hava Soğutmalı soğutma grupları

ile 1.860 kW/h‘a kadar tek cihazda istenilen kapasiteyi sağlayabiliyor. Dunham Bush Su Soğutma grupları ve Hava Soğutma gruplarının tüm modellerinde kapasite ve verimlilik garantisi için Amerikan AHRI laboratuvar test belgelerine sahip. Dunham-Bush yüksek verimli vidalı soğutma sistemleriyle oteller, iş merkezleri, fabrikalar gibi birçok geniş hacimli mekânın iklimlendirilmesinde tercih ediliyor. Form Şirketler Grubu’nun Dunham-Bush soğutma gruplarının kullanıldığı Maidan Tower, Capitol AVM, Saadet Gıda, Merit Otel (Kıbrıs), Dedeman Park Hotel, Ragnum Carya Golf Resort Hotel, Kaya Select Golf Hotel gibi referansları bulunuyor.