BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Prysmian Group, Ulaşım Teknolojileri Fuarı Innotrans 2018’de Yer Aldı

Prysmian Group

Prysmian Group, Berlin’de düzenlenen InnoTrans 2018 Fuarı’nda, ürünlerini ve teknolojilerini tanıttı. Demiryolu teknolojisi, altyapısı, toplu taşıma ve tünel yapımı ile ilgili sektördeki son gelişmelerin aktarıldığı InnoTrans 2018’e yaklaşık 3 bin firma katılım sağladı. Dünyanın en büyük operatörleri ve demiryolu sektörünün öncü firmaları da son teknoloji ürün ve projelerini sergilediler. 119 farklı ülkeden ziyaretçisi bulunan fuarda Prysmian Group, demiryollarında kullanılan MV, LV, sinyal, balise, enerji ve fiber optik kabloları ile Rolling Stock kablolarını anlattı. Uluslararası iş ortaklarını standında ağırlayan firma son kablo teknolojileri ile ilgili de bilgilendirmelerde bulundu.

Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo da Innotrans 2018’de üst düzey yetkililerle görüşmeler gerçekleştirdi. Prysmian Kablo’nun CEO’su Erkan Aydoğdu, “Fuarlar sektör temsilcileri ile bir araya gelmek için önemli bir fırsat. Dünyada demiryolları çalışmaları alanında düzenlenen en önemli fuar olan InnoTrans 2018’de çalışmalarımızı dünya devlerine ayrıntılı bir şekilde anlattık. Prysmian Kablo olarak Prysmian Group’un başarılarında önemli bir role sahibiz. Deneyimlerimizi Prysmian Group içinde pekiştirerek dünyaya duyurduk. “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonumuz kapsamında da Türkiye’de önemli projelerde yer almanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Prysmian Kablo Endüstriyel Satışlar Direktörü Mert Erden ise, InnoTrans 2018 Fuarı’na katılımlarıyla ilgili olarak düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Dünyanın en büyük operatörleri ve sektörün öncü markaları ile bir arada bulunarak bilgi alışverişinde bulunduk. Avusturalya’ya kadar uzanan 119 farklı ülke ziyaretçisini ağırlayan InnoTrans 2018 deneyimlerimizi aktarmak için oldukça uygun bir ortam sağladı. Bizler de Prysmian Kablo olarak hem global hem de Türk müşterilerimizle bir araya geldik ve son kablo teknolojileriyle ilgili bilgilerimizi aktardık. Aynı zamanda fuarda katılımcı olarak gelen müşterilerimizle de görüşmeler yaptık” dedi.