BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Norm Teknik, STAR Rafineri Projesi’nde Çözüm Ortağı Oldu

Norm Teknik

Cumhuriyet tarihinin tek noktaya yapılan en büyük yatırımı olan STAR Rafineri Projesi, yıllık 10 milyon ton ham petrol işletme kapasitesi ile “Türkiye`nin ilk Stratejik Teşvik Belgesini” alan proje olma özelliği taşıyor.

“En İyi Mevcut Teknikler” esas alınarak mühendislik tasarım aşaması tamamlanan proje Türkiye’nin işlenmiş petrol ürünü ihtiyacının %25’ini tek başına karşılayacak olması ile ülkemizin rekabet gücüne ivme kazandırmayı hedefliyor.

Norm Teknik, Star Rafineri Projesi kapsamında Teknolojik HVAC Ekipmanları ile yer aldı. Rafinerinin ihtiyacı olan yüksek bütünlük içeren ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ürünlerini sağladı.