BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

MAKEL, TAYLAND PATTAYA’DA İŞ ORTAKLARINI AĞIRLADI

2019 yılının ilk kampanyasını düzenleyen Makel, Tayland’ın başkenti yanı sıra ülkenin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Pattaya’da iş ortaklarını ağırladı. Makel’de gelenek haline gelen kampanya programı içerisinde yer alan Pattaya bu senede yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 100 iş ortağının katılım sağladığı kampanya birbirinden eğlenceli aktiviteler sağladı.

Tayland’a gerçekleştirilen uçuş ile başlayan organizasyon programının ilk gecesi konaklama ile tamamlandı. Ertesi gün Pattaya’nın Sattahip bölgesinde bulunan mutlaka görülmesi gereken çok büyük ve Tayland kültür show diye adlandırılan gösterileri ile gönüllerde taht kuran dünyaca ünlü NongNooch Botanik Bahçesi ziyaret edilen önemli noktalar arasında yerini aldı. Sunduğu eğlence ortamları ve çevresindeki adalara düzenlenen ziyaretler ile misafirlerin gönlünde taht kuran Pattaya Seyahati birbirinden renkli fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirildi.

İş ortaklarına Ege Bölge Şefi Mustafa GÜLER, Doğu Anadolu Bölge Şefi Mehmet SATILIŞ eşlik etti. Makel Bayilerinin Tayland – Pattaya gezisi, katılımcıların büyük memnuniyeti ile sona ererken, bayiler bu tarz kampanyaların moral ve motivasyonu arttırdığını belirttiler.