BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

LAMP 83, SELUX, REGENT VE GOCCIA MARKALARINI YENİ PLATFORMUNDA BİR ARAYA GETİRDİ

“Doğru Aydınlatma“ felsefesi ile 1963’ten beri Türkiye aydınlatma sektöründe öncülük yapan LAMP 83, global bir marka olma hedefiyle oluşturduğu uluslararası iş modelleri çerçevesinde Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği uluslararası markalar, Alman Selux, İsviçreli Regent ve İtalyan Goccia’yı, ‘Import By LAMP83’ çatısı altında toplayarak yeni bir iş modeline imza attı. ‘Import by LAMP 83’ platformu sektörde ithal ürünlerle ilgili müşterilerin, düzenli tedarik, lojistik, projelendirme, farklı fiyatlamalar, satış sonrası hizmetler vb. konularda sıklıkla yaşadığı sorunlara nihai bir çözüm bulmak amacıyla, LAMP 83 güvencesi altında oluşturuldu.

‘Import by LAMP 83’ sayesinde, İsviçreli Regent’in 100 yılı aşkın deneyimi ve son teknoloji eseri iç mekan ürünleri; Alman Selux’ün uzun yıllardır dünyanın dört bir köşesindeki sembol meydanlarını aydınlatan benzersiz ürün gamı ve İtalyan tasarım çizgileri sayesinde peyzaj aydınlatmasında fark yaratan Goccia’nın estetik çözümleri, Türkiye’deki nitelikli projelerle buluşuyor.

Platform çerçevesinde ‘Import by LAMP 83’ ekibi, temsil ettiği markaların bütün ürün gamını sunmanın yanı sıra, bu firmaların verdiği proje danışmanlığı, ürün eğitimleri ve teknik destek gibi tüm satış öncesi ve satış sonrası hizmet çeşitlerini de müşterilerine bire bir yansıtarak, benzersiz, sorunsuz ve sürdürülebilir bir deneyim sunuyor.