BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

İSTANBUL’UN GELECEĞİ TRANSIST 2018 ULAŞIM FUARI’NDA MASAYA YATIRILDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen “Transist İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı” geniş katılım, geleceğe dönük etkili çözüm önerileri ve sunumlarla gerçekleşti. Otis de ilk kez katıldığı fuarda İstanbul ulaşım sistemine, özellikle yeni metro projelerinde en yeni teknolojilerle katkı sunmaya hazır olduğunu açıkladı. Otis, New York ve Şangay’da uyguladığı dijital altyapı sistemini İstanbul metrosunda da kurabileceğini vurguladı.

“Transist 2018’in uluslararası ölçekte markaları, profesyonelleri, belediye başkanlarını ve yatırımcıları bir araya getirerek güçlü bir sinerji yarattığını belirten Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “Otis olarak, konuları “4C” (Cost , Capacity, Congestion, Connection) başlığı altında masaya yatırılan Transist 2018’in bir parçası olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. İstanbul metro ağında bugüne kadar iki hatta sorumluluk aldık.