BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

BORSAN BAKIR, ALÜMİNYUM VE ÖZEL TASARIM KABLOLARINI SERGİLEDİ

Borsan, T.C. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın desteği ile gerçekleşen A-Tech 2018 Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’nda yer aldı. Akıllı bina ve elektrik sistemleri sektörünün buluştuğu fuarda, kablo ve led aydınlatma markaları Borsan Kablo ve Borled ürünleri sergilendi.

alü

Borsan Grup, A-Tech Fuarı’nda Borsan Kablo markası ile ürettiği bakır, alüminyum ve özel tasarım kablo ürünlerini tanıttı. Fuarda ayrıca Borled markası ile sunulan LED aydınlatma ürünleri de katılımcıların beğenisine sunuldu. Borled, aydınlatma ve LED ürünleriyle, “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı” kapsamında yüzde 10 indirim uygulamasına katılan markalar arasında yer alıyor. Türkiye ekonomisi açısından önem taşıyan katma değerli ürünlerle, rekabetçi gücünü daha da ileriye taşımayı hedeflediklerini belirten Borsan Grup CEO’su Mehmet Arbek Akay, “A-Tech gerek ticaret gerekse bilgi paylaşımı açısından çok önemli bir platform olma özelliği taşıyor. Bu önemli etkinlikte, sektörümüzde yer alan pek çok kurumun üst düzey karar vericileri ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Öte yandan uzman isimlerin ve akademisyenlerin gerçekleştirdiği sunumlar, endüstrinin bugün geldiği nokta ve gelecekte alacağı yön açısından önemli bir paylaşım olanağı sundu. A-Tech 2018’in Borsan’ın iş hedeflerine önemli katkı yapacağına yürekten inanıyorum” dedi.