BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ALMAN RÜZGÂR TÜRBİNLERİ ERİŞİM SİSTEMLERİ ÜRETİCİSİ TÜRKİYE’DE

Ülke Enerji, rüzgâr türbinleri için erişim sistemleri üreten Käufer ile anlaştı. İş birliği kapsamında Ülke Enerji, Käufer’in Türkiye ve Asya bölgesindeki tek yetkili distribütörü oldu.

Türkiye ve çevre coğrafyadaki mevcut rüzgar enerjisi türbinleri için işletme ve bakım hizmetleri veren Ülke Enerji, sürdürülebilir büyüme hedefi yolunda önemli bir anlaşmaya imza attı. Rüzgar türbinleri erişim sistemleri üreten Alman Käufer firması ile yapılan anlaşma sonrasında Ülke Enerji, Käufer’in Türkiye ve Asya bölgelerindeki tek yetkili distribütörü oldu.

Benzersiz hizmet kalitelerinin çıtasını bu anlaşma ile daha da yükselttiklerini belirten Ülke Enerji Genel Müdürü Ali Aydın, gerçekleştirdikleri iş birliği ile Ülke Enerji hizmetlerini genişleterek kanat erişim teknolojilerine Käufer platformlarını eklemenin heyecanını yaşadıklarını dile getirdi.

Ülke Enerji, rüzgâr türbini kanatlarında inspection, bakım, tamir ve retrofit çalışmalarını güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmek için geliştirilen Rotor Blade Acces System’i üreten Käufer ürünlerinin kiralama, satış, servis, bakım, kurulum ve eğitim hizmetlerini sunacak.