BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Her Mekana Özel Çözümler; Multi-Let Grup Prizler

Panasonic Eco Solutions

Evlerdeki elektronik cihazların sayısı her geçen gün artıyor. Dolayısıyla grup prizlere de daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye, çok fonksiyonlu tasarım özelliğine sahip VİKO Multi-let Grup Prizler ile bu alanda kullanıcılarına ideal bir çözüm sunuyor.

Grup Prizde Çoklu Fonksiyon

Eco Solutions Türkiye, çok fonksiyonlu tasarım özelliğine sahip VİKO Multi-let Grup Prizler ile bu alanda kullanıcılarına ideal bir çözüm sunuyor. Multilet Grup Prizlerin en önemli özelliklerinden biri, isteğe göre yüzeye sabitlenerek ya da asılarak kullanılıyor olması. Ürün bu sayede evlerde olduğu kadar ofis, atölye ve şantiyelerde de güvenle kullanılabiliyor. Farklı uzunluklarda sunulan kablo boyları sayesinde mekanlara uygun seçimle kablo karmaşasının önüne geçiyor. Anahtar kısmı içinde yer alan turuncu ışık ise ürünün fonksiyonel tasarımda ortaya koyduğu şıklığı tamamlıyor.

Gelişmiş Tasarım Özellikleri

Multi-let Grup Prizler; 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 6’lı ürün seçenekleriyle sunuluyor. Aynı zamanda birçok renk seçeneği de tercih sunuyor. Çocuk koruması ise tüm ürünlerde standart olarak mevcut. Böylece ebeveynler çocuklarının bulunduğu ortamlarda ürünü gönül rahatlığı ile kullanabiliyor. 45 derecelik açıya sahip giriş yuvaları da ürünün rahatça ve pratik şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor.

Cihazları Ani Gerilim Artışlarından Koruyor

Multi-let Şok Korumalı Grup Prizler ise; şebeke gerilimindeki dalgalanmalara karşı koruyucu elektronik devreye sahip bulunuyor. Bu sayede elektronik cihazlar şebeke üzerinde elektrik üretim tesisinden ya da yıldırım düşmesi gibi doğal etkenlerden kaynaklı ani gerilim artışlarından etkilenmiyor. Koruma durumunun aktif olup olmadığı ise göstergeden kontrol edilebiliyor.

Multi-let Şok Korumalı Grup Prizler, şebeke gerilimindeki dalgalanmalara karşı koruyucu elektronik devreye sahip bulunuyor.