BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

YAŞAM ALANLARI İÇİN GÜVENLİ ENERJİ

INFORM

USB Port, RS232 ve RJ45 gibi genişletilmiş haberleşme seçeneğiyle çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen Guardian UPS Serisi, sesli uyarı sistemiyle de kullanıcıları gerekli durumlarda uyarıyor.

Inform, Line-İnteraktif mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofisler ve evler için çözümler sunan Guardian UPS Serisi ile yaşam alanlarında süreklilik sağlıyor. Artırılmış verimliliğini akıllı akü yönetimiyle birleştirerek optimum seviyeye yükselten Guardian UPS Serisi, sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlıyor.

Türkiye UPS sektörüne çözüm üreten Inform, geliştirdiği teknolojiyi kullanarak revize ettiği Guardian UPS Serisi’ni tanıttı. İnform, Guardian UPS serinini yenileyerek yaşam alanları için güvenli enerji sağlıyor. Kompakt ve estetik tasarımıyla beğeni toplayan Guardian Serisi, LED ve LCD paneli sayesinde kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca Guardian UPS Serisi, evler ve ofisler için de yüksek seviyede güvenlik sunuyor. USB Port, RS232 ve RJ45 gibi genişletilmiş haberleşme seçeneğiyle çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen Guardian UPS Serisi, sesli uyarı sistemiyle de kullanıcıları gerekli durumlarda uyarıyor.

Elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme, yükselme ve kesintilerden etkilenmeyen Guardian UPS Serisi, yükleriniz için uygun şekilde simüle edilmiş sinüs üreterek cihazlarınızı gelebilecek zararlardan koruyor.

Guardian, geniş gerilim aralığında görev yaparak yükseltici ve düşürücü Otomatik Voltaj Regülasyon (OVR) fonksiyonu ile çıkış gerilimini bağlı olduğu yüklere göre en kararlı hale getiriyor.