BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

VERİMLİ VE ÇEVRECİ İKLİMLENDİRME

FORM

YDA – Bortor iş ortaklığı tarafından Ankara’da Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen YDA Söğütözü projesinin 290 adet 4+1 daire, 37 adet 5+1 daire ve 9 adet dubleksten oluşan rezidansları ve 110.000 metrekare toplam alanda yer alan 438 ofis, süpermarket, spor ve SPA merkezi ve yaklaşık 2.500 metrekare toplam alana sahip restoran ve kafelerden oluşan ticari alanlarının iklimlendirme ihtiyacı toplam soğutma kapasitesi 900 kW olan 169 adet yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevreci Climate Master su kaynaklı ısı pompası ile sağlanıyor.

YDA Söğütözü projesinde tercih edilen ve Form Grup’un distribütörlüğünü yaptığı Climate Master su kaynaklı ısı pompası, yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarımı sayesinde yüksek verimli iklimlendirme kontrolü sağlıyor. Climate Master, ilk yatırım maliyetinin düşük ve verimliliğinin yüksek olması sebebiyle de özellikle tercih ediliyor. Climate Master, kule-kazan destekli ve jeotermal uygulamalar alanında önde gelen ısı pompası üreticisi olarak dikkat çekiyor. AHRI’nin performans belgelendirme programında yıllardır %100 başarıya sahip olan Climate Master Su Kaynaklı Isı Pompaları hem soğutma hem ısıtma ihtiyacını bağımsız olarak aynı anda sağlıyor. Çevre dostu soğutucu akışkan kullanımı nedeniyle enerji verimliliği yüksek ve çevreyi koruyan sistemler olarak öne çıkıyor.