BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI PROJESİ’NDE YENİ NESİL AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Günsan

Türkiye’nin en büyük projelerinden İstanbul Yeni Havalimanı’nın aydınlatma kontrolünü Günsan üstlendi. Yeni Havalimanında Günsan; Eqona, Nemliyer ve modüler seri model anahtar ve priz ürünleriyle yer alacak.

Dünyanın sıfırdan yapılan tek çatı altındaki en büyük havalimanı olacak olan İstanbul Yeni Havalimanı, dünya kamuoyunda ses getiren projeler arasında öne çıkıyor. Günsan, İstanbul Yeni Havalimanı’nın aydınlatma kontrolünü üstlendi.

Günsan’ın anahtar ve priz ürünleri ile İstanbul Yeni Havalimanı projesinde olmaktan büyük mutluluk duydukları belirten Günsan Elektrik Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “İstanbul Yeni Havalimanı ülkemiz ekonomisi ve marka değeri açısından çok önemli bir proje. Günsan olarak bu projenin içinde yer alarak Yeni Havalimanı’na katkıda bulunmaktan dolayı oldukça mutluyuz. 200 milyon yolcu kapasitesine sahip yeni havalimanımızı Eqona model anahtar ve priz ürünlerimizle aydınlatacağız”dedi.

Günsan, İstanbul Havalimanı projesinin yanı sıra Bursa, Adana, Yozgat ve Elâzığ şehir hastaneleri başta olmak üzere birçok kamu projesi ve konut projelerinde de ürünleriyle yer alıyor.

ALİŞAN ÇAPAN, GÜNSAN ELEKTRİK PAZARLAMA DİREKTÖRÜ “200 milyon yolcu kapasitesine sahip yeni havalimanımızı Eqona model anahtar ve priz ürünlerimizle aydınlatacağız”